Zázemí pro rally

Potřebujete servisní stan jako zázemí pro rally, nebo catteringový stan, nabízíme stany vhodné pro tyto účely a také příslušenství jako sevisní plachty a zábrany.

     Jako výrobci stanů se často setkáváme s klienty, kteří nůžkové stany využívají jako zázemí pro své závodní týmy. Proto jsem pro ně připravili stany s konstrukcemi EXTREME se strategicky výhodným rozmístěním stojen, aby neomezovali mechaniky při jejich práci. Tyto rally stany jsou praktické díky svému rychlému rozložení a skladnosti při transportu, V provedení konstrukce typu EXTREME jsou velmi dodolné a snesou i tvrdší zacházení při rychlé montáži před závodem a rychlé domontáži po závodu. Díky své odolnosti, jsou vhodné i do situací, kdy terén neumožňuje stan stabilně umístit. Tuhost a síla ramen typu EXTREME umožňuje na konstrukci stanu zavěšovat další potřebné vybavení servisu, jako vedení vzduchu a nebo osvětlení. Konstrukce snesou i zatížení více než 500kg pokud je hmotnost zprávně rozložena po obvodu stanu.
     Pro výrobu plachtových dílů, používáme ověřené materiály dlouholetou praxí výroby párty stanů, pro účely motorsportu používáme Polyesterové tkaniny se sníženou hořlavostí a vysokou UV stabilizací. Pro účely reklamy a prezentace sponzorů, používáme speciální polyestery vhodné pro sublimační potisk. Na tento typ materiálu realizujeme grafiku kterou sami vytváříme a dovedeme připravit každému závodnímu týmu specifický design stanu, který zaujme každého fanouška tohoto sportu nebo potencionálního sponzora.
     Mezi další produkty, ketré naši klienti z motorsportu využívají jsou servisní plachty . Pro tyto účely zpracováváme kvalitní PVC plachtoviny různých gramáží podle požadavků na odolnost a hmostnost. Tyto plachty pod závodní auta jsme schopni vyrobit i v požadovaném grafické desingu od potisku loga týmu, loga sponzorů nebo kompletního plnobarevného potisku libovolným desingem.

Kontaktní formulář