Plachtoviny na metráž

Nabízíme materiály pro výrobu vlastních plachet. Rádi Vám poradíme a doporučíme nejvhodnější materiál.

Vyberte si z různých materiálů na našem E-shopu

Na našem E-shopu si můžete objednat materiály pro vlastní výrobu plachet. S domacím zpracováním Vám rádi poradíme a doporučíme nevhodnější materiál.Většina je zpracovatelná na běžných strojích.

Nabízíme polyesterové tkaniny na metráž, celtoviny a PVC autoplachtovinu, nabízíme i čirou plachtovinu. V naší nabídce naleznete i kování a přípravky pro implementaci do plachet.

Navštívit E-shop

Galerie

Nabízíme vysoce kvalitní materiály

  • Polyesterové tkaniny -  materiály vhodné pro široké spektrum užití a zpracovatelné snadno v domácích podmínkách: přístřešky, stánky, stany, pergoly, zahrádky, zastínění, závěsy, stínící plachty atd - velký výber barev. Materiál Coral 225g (doporučujeme), Tundra 430g. UV stabilizace , velký vodní sloupec, nepromokavé.
  • Celtoviny - materiály vhodné pro domácí užití, kde je vyžadován přírodní vzhled, tyto materiály jsou velmi pevné v tahu a odolné. Uv stabilizace a fungicidní úprava: Celtovina 500g a celtovina 410g režná
  • PVC plachtovina a plachtovina tkaná - materiály vhodné spíše pro průmyslové zpracování ale díky širokému spektru využití jsou vhodné i pro domácí užití a potřeby koncových zákazníku. Patří mezi ně: PVC autoplachtovina 680g, nově doporučujeme lehkou PVC autopplachtovinu 500g tzv turek (odolný a dobře zpracovatelný s dlouhou životností.
  • PVC plachtovina čirá - materiály vhodné do oken stanů a pegol, nebo pro průhledné zástěny pro průmyslové ale i dmácí potřeby koncových zákazníků.

Soubory připojené k produktu

Chci nabídku

Kontaktní formulář