Rally stany a servisní plachty

Vyrábíme stany pro závodní účely, nabízíme servisní plachty s potiskem a zábrany. Specializujeme se na individuální požadavky.

Mám zájem

Hlavní rozměry rally stanů

Naše stany jsou díky své odolnosti a výhodným rozměrům vhodné pro sportovní účely a hlavně pro motorsport. Nabízíme šestiúhelníky a stany bez středových noh, které jsou výhodné kvůli velkému prostoru. Díky možnosti digitálního potisku jsou skvělý reklamní nosič a spolu s nápaditým desingem na sebe poutají pozornost. Prohlédněte si naše reference...

 

Metody potisku a výroby nůžkových stanů

Digitální celoplošný potisk sublimací.
Plachty jsou z kvalitní polyesterové tkaniny se šedým zátěrem 300g/m2. Materiál je v surovém stavu bilý. Tisk je 100% fotorealistický. Dokážeme na stan vytisknout cokoliv: přechody, efekty a velmi jemnou grafiku. Následně se materiál dělí a spojuje do požadovaného tvaru šitím speciálními W.R. nitěmi.

Při tisku se probarví celé vlákno, potisk nelze mechanicky poškodit nebo odstranit ,ani při velkém úsilí.

Tiskneme barvami LUX s extra UV stabilizací. Takto vyrobený stan předčí klientovo očekávání kvality a vzhledu stanu

Obrázek Obrázek

Nabízíme tři možnosti řešení

 •  kompletní výroba stanu na zakázku včetně celoplošného nebo částečného tisku: kompletní výroba na zakázku dle požadavků zákazníka. Možnost celoplošného potisku nebo pouze vybraných částí. 
   
 •  kompletní výhodný set : Jedná se o kompletní stan skladem  v setu se všemi boky. Na tento stan je možné pouze vytisknout střešní límce. 
   
 • Výroba pouze plachtových dílů na vaše konstrukce: Zaměření stávající konstrukce a následná výroba zakázkových plachet na míru.

  DÁLE NABÍZÍME:
   
 • Servisní plachty: Plachty z odolné PVC plachtoviny 630g nebo 900g /m2, Obě varianty včetně možnosti potisku.
   
 • Zábrany: nabízíme výrobu a potisk obvodových zábran okolo rally stanu. Tisk na PVC bannerovinu MESH

Soubory připojené k produktu

Chci nabídku

Kontaktní formulář