Spytihněv 145, 763 64 Spytihněv
vyrasta@vyrasta.cz

+420 777 947 653

+420 776 715 691


Dřevěný stánek FARMÁŘ

Vyrábíme a pronájímáme dřevěné stánky na farmářské trhy. Náš stánek farmář má patentovaný tvar a zjednodušenou montáž. Sedlová střecha se liší tvarem od obyčejného dřevěného stánku. Tento stánek je oprosti ostatním stabilnější, má vylepšené spojovací prvky. Dřevo je kvalitně opracovné a plachtové díly jsou z kvalitního a nepromokavého materiálu s vysokou životností a UV stabilizací. Náš stánek FARMÁŘ je skvělou volbou a dlouhodobou investicí pro města. Realizovali jsme kompletní dodávky do měst pro vánoční trhy. Možnost pronájmu.


Rozměry stánku

Délka stříšky: 200 cm, Hloubka stříšky: 166 cm, Hloubka pultu: 73 cm, Podchodná výška 186 cm, Výška v nejvyšším bodě: 226cm, Nejdelší díl: 220cm

Materiál konstrukce
smrkové dřevo, opracované , nátěr lazurovacím lakem

Pult
Standartně dodáváme včetně roštového pultu z dřevěných desek, alternativně je možné použít OSB desku 10mm nebo 12mm

Tato konstrukce je oproti ostatním stánkům inovovaná, má jiný tvar střechy, k montáži není potřeba takové množství spojovacích prvků.
Konstrukce je oproti ostatním stabilnější a tužší, kvalita opracování dřeva je nohem lepší.
Celkový dojem ze stánku je mnohem přesvědčivější, Hezky drží tvar, je velmi úhledný a na první pohled velmi zaujme svým tvarem.


Plachtové díly
kombinace Polyesteru 250g a přírodní Celtoviny 410g pro dosažení přírodního dobového vzhledu.Tyto materiály jsou vysoce kvalitní, 100% nepromokacé s polyurethanovým zátěrem proti vodě a maxinální UV stabilizací

Upevnění plachet
Plachty se snadno upevňují na konstrukci pomocí úvazů, na stánku díky dobře řešené konstrukci drží tvar, na omak výrobek vysoké užitné hodnotyVýroba probíhá kompletně v našich dílnách a je prováděna na profesionálních strojích

Barva plachet
standartně hnědá s režnými obloučky na okraji střechy + hnědé lemůvky. Na dotaz je možno vyrobit i jiné barevné kombinace. Fantazii se meze nekladou.

Provedení: 1. kompletní stánek konstrukce, plachty, boční díly 1x vchod, odnosné tašky 2. stánek bez bočních dílů
Objednání telefonícky, mailem, nebo na našem eshopu www.nuzkovestany.cz

 

 

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Zaujaly vás informace na této stránce a chcete se dozvědět více? Neváhejte a vyplňte následující kontaktní formulář. S odpovědí se Vám ozveme co nejdříve.