Farmářské dřevěné stánky

Vyrábíme modifikované farmářské stánky s vlastní konstrukcí. Naše prodejní stánky převyšují ve všech ohledech svou kvalitou, provedením a vzhledem.

Mám zájem

Náš dřevěný prodejní stánek

     Díky velkému zájmu o kvalitní trhové stánky jsme pro naše zákazníky přípravili inovovanou verzi stánku na farmářské a rukodělné trhy.
Tyto stánky jsou určené zejména pro akce, kde je vyžadován dobový vzhled a jsou použity přírodní materiály jako dřevo a bavlna (celtovina).
Naše trhové farmářské stánky na farmářské trhy atd. jsou vylepšené oproti standartním prodejním stánkům dřevěných typů jiným tvarem konstrukce se sedlovou střechou pro vetší tuhost v horní části a pro odlišný vzhled oproti obyčejným konkurenčním trhovým dřevěným stánkům.
     Další velkou výhodou tohoto stánku jsou materiály, které se používají pro plachtové díly, jedná se o polyesterovou tkaninu, která má střední plošnou hmotnost, takže se s ní snadno manipuluje, je poddajná a nekrčivá. Další předností této látky je velký vodní sloupec a UV stabilizace čímž je zajištěna dlouhá životnost i za četného používání. 
     Polyesterovou tkaninu kombinuje Přírodní celtovina, která vede stánek k požadovanému historickému vzhledu. Tyto materiály jsou na omak velmi příjemné a trvanlivé. Kombinace všech těchto faktů působí na zákazníka velmi efektivně a pomůže vám co nejlépe odprezentovat vámi nabízený výrobek/produkt.

KOUPIT

Obrázek

Materiály a konstrukce

 • Materiál konstrukce: smrkové dřevo, opracované, nátěr lazurový lak
   
 • Rozměry: Délka stříšky: 200 cm, Hloubka stříšky: 166 cm, Hloubka pultu: 73 cm, Podchodná výška 186 cm, Výška v nejvyšším bodě: 226cm, Nejdelší díl: 220cm
   
 • Pult: standartně dodáváme včetně OSB desky 10mm
   
 • Plachtové díly: Polyester 250g/m2 v kombinaci s Celtovina 410g pro dosažení dobového vzhledu, WR nepromokavé, UV stabilizace
   
 • Sestavení: 1 - 2 lidi do 10 minut, spojování pomocí šroubů, bez použití nářadí
   
 • Tato konstrukce je oproti ostatním stánkům inovovaná, má jiný tvar střechy, k montáži není potřeba takové množství spojovacích prvků. Konstrukce je oproti ostatním stabilnější a tužší, kvalita opracování dřeva je mnohem lepší. Celkový dojem ze stánku je mnohem přesvědčivější, Hezky drží tvar, je velmi úhledný a na první pohled zaujme svým tvarem a stabilitou.
Chci nabídku

Kontaktní formulář