Farmářské dřevěné stánky

Vyrábíme modifikované farmářské stánky s vlastní konstrukcí. Naše prodejní stánky převyšují ve všech ohledech svou kvalitou, provedením a vzhledem.

Mám zájem

Náš dřevěný prodejní stánek

OBJEDNAT STÁNEK V E-SHOPU

Vyrábíme dřevěné stánky s medernizovanou konstrukcí se sedlovou střechou. Tyto stánky jsou oproti konkurenčním vysoce kvalitně zpracované včetně kvalitních plachtových dílů. Opracování dřeva je provedené do detailu. Plachty jsou nánosované PUR vrstvou s vodním sloupcem až 600mm, v kombinaci s přírodním celtovinou tvoří dojem historického stánku a tím splňují přísně kladené požadavky měst na dobový vzhled.

1/ PROVEDENÍ BEZ BOKŮ

2/ ROVEDENÍ S BOKY


 

Obrázek

Materiály a konstrukce

 • Materiál konstrukce: smrkové dřevo, opracované, nátěr lazurový lak
   
 • Rozměry: Délka stříšky: 200 cm, Hloubka stříšky: 166 cm, Hloubka pultu: 73 cm, Podchodná výška 186 cm, Výška v nejvyšším bodě: 226cm, Nejdelší díl: 220cm
   
 • Pult: standartně dodáváme včetně OSB desky 10mm
   
 • Plachtové díly: Polyester 250g/m2 v kombinaci s Celtovina 410g pro dosažení dobového vzhledu, WR nepromokavé, UV stabilizace
   
 • Sestavení: 1 - 2 lidi do 10 minut, spojování pomocí šroubů, bez použití nářadí
   
 • Tato konstrukce je oproti ostatním stánkům inovovaná, má jiný tvar střechy, k montáži není potřeba takové množství spojovacích prvků. Konstrukce je oproti ostatním stabilnější a tužší, kvalita opracování dřeva je mnohem lepší. Celkový dojem ze stánku je mnohem přesvědčivější, Hezky drží tvar, je velmi úhledný a na první pohled zaujme svým tvarem a stabilitou.
Chci nabídku

Kontaktní formulář