Dílenské závěsy

Vyrábíme závěsy do hal, dílen, provozů, garáží atd. Nabízíme individuální řešení na míru. Závěsy realizujeme včetně zavěšení a kování dle požadavků zákazníka.

Jako výrobci závěsů jsme na trhu již několik let, specializujeme se na výrobu těchto typů plachet a nabízíme pro různé účely různé druhy materiálů včetně vhodného kování a způsobů zavěšení podle využití. Průmyslové závěsy můžeme rozdělit do několika kategorií podle toho k jakému účelu mají sloužit a jaké jsou jejich vlastnosti.
     Svářečské závěsy jsou nehořlavé plachty sloužící jako ochrana před prskajícími částečkami roztaveného kovu při sváření nebo broušení, k těmto účelům využíváme materiály s nehořlvou úpravou OHIV, které jsou také vhodné pro výrobu krycích plachet pro převoz teplých asfaltových směsí. V našem e-hopu nabízíme nehořlavou metráž pro vlastní zpracování. Jedná se o materiály složených ze směsí polyesteru a bavlny, nebo juty s parmanentní sníženou hořlavostí. K těmto materiálům dodáváme i kopii protokolu o nehořlavosti.
     Mezi další typy závěsů patří průhledné zástěny, využívané nejčastěji v automyčkách nebo tam, kde je nutné aby byl materiál vhodný pro styk s vodou a byl průhledný. Nejběžněji používaným materiálem je PVC čirá, která je nejuniverzálnější a využívá se také pro domácí účely jako například zavětrování pergol a nebo opláštění zimní zahrady, Tyto typy čirých plachet jsou dostupné ve třech tloušťkách, nejsilnější z nich se používá pro lamelové závěsy.

Kontaktní formulář