Spytihněv 145, 763 64 Spytihněv
vyrasta@vyrasta.cz

+420 777 947 653

+420 776 715 691


KOMPLETNÍ SKLÁDACÍ STANY SKLADEM

Jsme výrobci a zárověň dovozci skládacích nůžkových stanů. Na trhu jsme již deset let.
Vyrábíme stany včetně digitálního potisku sublimací na polyester. To vše v našich dílnách.
Základem nabídky jsou dvě řady konstrukcí. Řada STANDART a EXTREME z masivních profilů bez použití plastů. 

 

KOMPLETNÍ STAN SE VŠEMI BOKY, ZÁTĚŽOVÝMI VAKY, KOLEČKY, TAŠKAMI A DOPRAVOU K VÁM DOMŮ ZDARMA!

Základ našich stanů tvoří konstrukce EXTREME a STANDART. Každá z těchto konstrukcí má své výhody.

STANDART  2x3   3x3   3x4,5   3x6       EXTREME  2x3  3x3   3x4,5   3x6   4x6   4x4   4x8   3x3x3 šestiúhelník motorsport

Začněte tak, že zvážíte své potřeby a porovnáte si naše výrobkové řady STANDART a EXTREME. Všechny tyto stany nabízíme jako kompletní výhodné sety. Z našich skladových zásob můžete vybírat na tomto webu, nebo na našem eshopu www.nuzkovestany.cz.

Nůžkové stany s konstrukcí EXTREME

Tento typ stanů je velmi odolný díky masivní konstrukcí, která snese i velmi špatné zacházení. Masivní šestihranné profily zajišťují tuhost a stabilitu i za horších povětrnostních podmínek. Konstrukce EXTREME jsou oblíbené u měst, pivovarů a institucí, kde se stany manipuluje více lidí. Tyto stany se osvědčily jako všestranný spolehlivý pomocník na akcích, eventech, jako. zázemí na závodech atd.


Masivní profily, lité spoje, velké ocelové patky, ocelové střešní vzpěry, ocelové klouby, konstrukce která za žádných okolností nezklame.

Profily stojny 50x2mm, profily nůžek 35x18x1,8mm, povrchová úprava stříbrný elox, ocelové části pozink. Plně servisovatelná konstrukce bez použití plastu, spojeno imbusovými šrouby, všechny díly jsou vyměnitelné.

Nůžkové stanny s lehkou konstrukcí STANDART

Tyto stany jsou lehké a odolné, s nejlepším poměrem mezi kvalitou a výkonem. Výborný poměr váhy a odolnosti. Hliníkové profily jsou spojeny houževnatými plastovými spoji, které jsou pružné a snesou více než klasické spoje. Tyto stany jsou oblíbené hlavně mezi prodejci, na výstavách, pro příležitostné akce, jarmarky, na slavnostech atd. Díky své všestrannosti si tyto stany oblíbili i závodníci, kterým se jedná lehkou manipulaci a skladonost při transportu.


Pružné plastové spoje, ocelové patky, šestiúhelníkový profil stojny, silné křížové nůžky, ocelové střešní vzpěry.

Profil stojný 40x1,5mm, profily nůžek 26x13x1,3mm, povrchová úprava elox, ocelové části stříbrný pozink. Plně servisovatelná konstrukce, s použitím pružných plastových spojů, všechny díly jsou vyměnitelné.

Materiál a provedení plachet na naše nůžkové stany EXTREME a STANDART

2 varianty na výběr, 100% polyester se zátěrem proti promoknutí, 100% neprodyšný, UV stabilizovaný, podlepené švy

1. 300g/m2 s PVC zátěrem proti vodě  a UV stabilizací               2. 450g/m2 s PVC zátěrem proti vodě a UV stabilizací

Boční díly "bočnice" a příslušenství

V balení kompletní boční díly ze všech stran, je možné zakrýt každou stranu zvlášť. Jeden bok je vždy s vchodem nebo dvěma dle rozměru stanu.
Upevnění 
suchým zipem, našitým po celé délce horního okraje střechy. Protikus zipu na střešní plachtě. Spojení bočnic dělitelným zdrhovadlem - klasickým zipem v rozích stanu. Materiál: Polyester identicky se střešní plachtou. Nepromokavý, UV stabilizovaný.

Do bočních dílů je možné doplnit okna
- Pokud potřebujete do boků doplnit okno, síťku nebo vchod, boky upravíme.
- okno + roletka / bez roletky
- sítka + roletka / bez roletky
- vchod rolovací na zipy  ( v každém balení je 1x až 2x vchod dle rozměru stanu)

Manipulace a kotvení stanu

Každé balení obsahuje háky a lana do měkkého povrchu + zátěžové vaky na písek

Rozložení probíhá ve dvou lidech. Střešní plachta se nasadí na konstruci pouze jednou, poté zůstává na ní i po demontáži. Není potřeba žádné nářadí, stan se díky nůžkové konstrukci rozloží včetně boků do několika minut. Po demontáži se pouze sundají boční dily a uloží do přepravních tašek. Stan se zase "srazí" do složeného stavu a je připraven pro transport.

KAŽDÝ STAN JE NUTNÉ Z BEZPEČNOSTNÍCH DŮVODŮ UKOTVIT A ZABEZPEČIT PROTI NEKONTROLOVATELNÉMU POHYBU

REKLAMNÍ POTISK

Nůžkové stany lze doplnit reklamním potiskem. Od potisku límců, až po celoplošný tisk všech plachtových dílů. Digitální potisk na speciální polyestrovou tkaninu 300g/m2, šedý zátěr proti vodě. Grafiku nám lze dodat již zpracovanou do šablon příslušných rozměrů stanů, které jsou k dispozici ke stažení.Grafiku můžeme navrhnout my, ve spolupráci s naším grafickým studiem.Kontakt na grafika:;+420 776 715 691, pmgrafika@vyrasta.cz.

Objednání stanu

Pokud Vás stan zaujal, neváhete nás kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže. Objednávku můžete provést také přes náš eshop, kde si můžete stan nakonfigurovat a nezávazně provést objednávku. Na základě poptávky vytvoříme cenovou nabídku. Po odsouhlasení rozpočtu můžeme přejít k potvrzení a objednanání. Dodací lhůty zkázkové výroby se pohybují v rozmezí 7-14 dnů od objednání. Vyhotovený stan lze zaslat na adresu spediční službu Geis, nebo Toptrans (od 50kg). Stan je vždy doručen pečlivě zabalen a zabezpečen proti poškození ve 2-3 balících (dle objednávky).

NABÍZÍME KOMPLETNÍ SETY ZA VÝHODNÉ CENY V NAŠEM E-SHOPU
STAN DO 24 HODIN I S DOPRAVOU K VÁM 

Soubory ke stažení

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Zaujaly vás informace na této stránce a chcete se dozvědět více? Neváhejte a vyplňte následující kontaktní formulář. S odpovědí se Vám ozveme co nejdříve.