Spytihněv 145, 763 64 Spytihněv
vyrasta@vyrasta.cz

+420 577 943 082


Výroba nůžkových stanů a naše odolné konstrukce EXTREME a STANDART

Jsme výrobci nůžkových stanu včetně digitáního potisku. Základ stanu tvoří konstrukce. Naše nabídka obsahuje dvě řady konstrukcí. Řada STANDART a EXTREME z masivních profilů bez použití plastů. Plachtové díly jsou dotaženy do dokonalosti jak kvalitativně tak i vzhledově. Vyrobíme stan na míru podle vašich představ.


Nůžkový stan je rychlerozkládací zázemí, které má všestranné využití. Díky potisku je variabilní reklamní nosič. Výhodou tohoto zastřešení je rychlá montáž a demontáž, řádově do několika minut včetně příslušenství. Rozložený stan se vejde do osobního vozu včetně veškerého příslušenství, plachtových dílů a kotvení.

Základ našich stanů tvoří konstrukce EXTREME a STANDART. Každá z těchto konstrukcí má své výhody.
Porovnejte si fundovaně naše výrobkové řady a zvolte si stan přesně dle vašich představ. Všechny stany nabízíme i jako kompletní výhodné sety. Z našich skladových zásob můžete vybírat na tomto webu, nebo na našem eshopu www.nuzkovestany.cz.

Nůžkové stany s konstrukcí EXTREME

Tento typ stanů je velmi odolný díky masivní konstrukcí, která snese i velmi špatné zacházení. Masivní šestihranné profily zajišťují tuhost a stabilitu i za horších povětrnostních podmínek. Konstrukce EXTREME jsou oblíbené u měst, pivovarů a institucí, kde se stany manipuluje více lidí. Tyto stany se osvědčily jako všestranný spolehlivý pomocník na akcích, eventech, jako. zázemí na závodech atd.


Masivní profily, lité spoje, velké ocelové patky, ocelové střešní vzpěry, ocelové klouby, konstrukce která za žádných okolností nezklame.

Profily stojny 50x2mm, profily nůžek 35x18x1,8mm, povrchová úprava stříbrný elox, ocelové části pozink. Plně servisovatelná konstrukce bez použití plastu, spojeno imbusovými šrouby, všechny díly jsou vyměnitelné.

Nůžkové stanny s lehkou konstrukcí STANDART

Tyto stany jsou lehké a odolné, s nejlepším poměrem mezi kvalitou a výkonem. Výborný poměr váhy a odolnosti. Hliníkové profily jsou spojeny houževnatými plastovými spoji, které jsou pružné a snesou více než klasické spoje. Tyto stany jsou oblíbené hlavně mezi prodejci, na výstavách, pro příležitostné akce, jarmarky, na slavnostech atd. Díky své všestrannosti si tyto stany oblíbili i závodníci, kterým se jedná lehkou manipulaci a skladonost při transportu.


Pružné plastové spoje, ocelové patky, šestiúhelníkový profil stojny, silné křížové nůžky, ocelové střešní vzpěry.

Profil stojný 40x1,5mm, profily nůžek 26x13x1,3mm, povrchová úprava elox, ocelové části stříbrný pozink. Plně servisovatelná konstrukce, s použitím pružných plastových spojů, všechny díly jsou vyměnitelné.

Materiál a provedení plachet na naše nůžkové stany EXTREME a STANDART

Pro zakázkovou výrobu používáme osvědčený materiál CORAL, 100% polyesterová tkanina nánosovaná z rubu PVC zátěrem. Maximální UV stabilizace, WR voděodolný, FR atest snížené hořlavosti, plošná hmostnost 255g/m².


Velmi pevný, otěru odolný, poddajný a nekrčivý materiál, snadno se složí do konstrukce stanu při demontáži.

Naše plachtové díly šijeme pomocí voděodolných nití, které při styku s vodou zacelí otvor po vpichu jehly. Plachty  snesou velkou hmostnost vody.
Díky kvalitním spojům a lemůvkám nic neprosákne. Výstuhy všité ve střeše výrazně prodlužují životnost plachty, a zvyšují odolnost proti oděru a proseknutí.

Barevnice plachtových díl na zakázku - barvy je možné vzájemně kombinovatVÝROBA PLACHTOVÝCH DÍLŮ PROBÍHÁ V NAŠICH DÍLNÁCH, JEDNÁ SE O KVALITNÍ ČESKÝ VÝROBEK.

Boční díly "bočnice" a příslušenství

Boční díly jsou po 3m, nebo 4m segmentech dle rozměru stanu. Upevnění suchým zipem o síle 50 mm, našitým po celé délce horního okraje střechy. Protikus zipu na střešní plachtě. Spojení bočnic dělitelným zdrhovadlem - klasickým zipem v rozích stanu. Materiál: Polyester identicky se střešní plachtou. Nepromokavý, UV stabilizovaný.

 • s oknem a roletkou: okno z průhledné PVC slídy 0,5mm, dle přání včetně roletky nebo bez, průhlednost okna 90%.
 • se síťkou a roletkou: okno z bílé síťoviny, dle přání s roletkou nebo bez, průhlednost 50%.
 • se vstupem: 2x zip (zdrhovadlo), zipy se rozepnou a plachta se vyroluje nahoru, šířka vchodu a umístění dle potřeby. 
 • polobočnice: hliníková nosná trubka a objímky k nohám stanu. Na tyč se navleče pultová plachta a uchytí objímkami 
 • 2/2 polobočnice: Překrytí otvoru, který zbývá při použítí polobočnice. Stan je kompletně uzavřený zepřední strany pultu. 
 • napínatelná bočnice: hliníková tyč ve spodní kapse bočnice. Tato úprava se používá nejčastěji u tisků. Bočnice je statická.

Zabezpečení kotvením a manipulace se stanem

Kotvení do měkkého povrchu obsahuje každý stan. Kotvící háky pozinkované 30 cm + kotvící lana.

 • Doplňkové kotvení (doporučujeme na tvrdém porchu)
 • Ocelové závaží: litá ocel, lakovaná - váha 16kg - jednoduše se nasune na stojnu (nohu) stanu.
 • Zátěžové vaky na písek: dvojitý šitý tubus na písek- váha 10-15kg- jednoduše se přichytí suchými zipy ke stojně (noze) stanu. 
 • Manipulační podvozek:součástí každého stanu od nás
 • Jednoduchý vak se zipy: součástí každého stanu od nás.
 • Taška na plachtové díly: pro ukládání bočních dílů

Manipulace

Rozložení probíhá ve dvou lidech. Střešní plachta se nasadí na konstruci pouze jednou, poté zůstává na ní i po demontáži. Není potřeba žádné nářadí, stan se díky nůžkové konstrukci rozloží včetně boků do několika minut. Po demontáži se pouze sundají boční dily a uloží do přepravních tašek. Stan se zase "srazí" do složeného stavu a je připraven pro transport.

KAŽDÝ STAN JE NUTNÉ Z BEZPEČNOSTNÍCH DŮVODŮ UKOTVIT A ZABEZPEČIT PROTI NEKONTROLOVATELNÉMU POHYB

REKLAMNÍ POTISK

Nůžkové stany lze doplnit reklamním potiskem. Od potisku límců, až po celoplošný tisk všech plachtových dílů. Digitální potisk na speciální polyestrovou tkaninu 300g/m2, šedý zátěr proti vodě. Grafiku nám lze dodat již zpracovanou do šablon příslušných rozměrů stanů, které jsou k dispozici ke stažení.Grafiku můžeme navrhnout my, ve spolupráci s naším grafickým studiem.Kontakt na grafika:;+420 776 715 691, pmgrafika@vyrasta.cz.

Objednání stanu

Pokud Vás stan zaujal, neváhete nás kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže. Objednávku můžete provést také přes náš eshop, kde si můžete stan nakonfigurovat a nezávazně provést objednávku. Na základě poptávky vytvoříme cenovou nabídku. Po odsouhlasení rozpočtu můžeme přejít k potvrzení a objednanání. Dodací lhůty se pohybují v rozmezí 7-14 dnů od objednání. Vyhotovený stan lze zaslat na adresu spediční službu Geis, nebo Toptrans (od 50kg). Stan je vždy doručen pečlivě zabalen a zabezpečen proti poškození ve 2-3 balících (dle objednávky).

NABÍZÍME KOMPLETNÍ SETY ZA VÝHODNÉ CENY V NAŠEM E-SHOPU
STAN DO 24 HODIN I S DOPRAVOU K VÁM 

Soubory ke stažení

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Zaujaly vás informace na této stránce a chcete se dozvědět více? Neváhejte a vyplňte následující kontaktní formulář. S odpovědí se Vám ozveme co nejdříve.