Spytihněv 145, 763 64 Spytihněv
vyrasta@vyrasta.cz

+420 777 947 653

+420 776 715 691


Nůžkové stany jako zázemí pro autosport

Naše stany jsou díky své odolnosti a výhodným rozměrům vhodné pro sportovní účely a hlavně pro motorsport. Nabízíme šestiúhelníky a stany bez středových noh, které jsou výhodné kvůli velkému prostoru. Díky možnosti digitálního potisku jsou skvělý reklamní nosič a spolu s nápaditým desingem na sebe poutá velkou pozornost.

FOTOGALERIE


Základ nabídky servisních stanů tvoří větší rozměry stanů řady BIG 50mm

Cattering: 3x4,5  3x6   4x8

Servis: 4x6 (nemá středovou nohu)    4x4   3x3x3 šestiúhelník   4x8   4,4 x 4,4    

Odolné konstrukce řady extreme

Tento typ stanů je velmi odolný díky masivní konstrukcí, která snese i velmi špatné zacházení. Masivní šestihranné profily zajišťují tuhost a stabilitu i za horších povětrnostních podmínek. Konstrukce EXTREME jsou oblíbené u měst, pivovarů a institucí, kde se stany manipuluje více lidí. Tyto stany se osvědčily jako všestranný spolehlivý pomocník na akcích, eventech, jako. zázemí na závodech atd.

Masivní profily, lité spoje, velké ocelové patky, ocelové střešní vzpěry, ocelové klouby, konstrukce která za žádných okolností nezklame.

Profily stojny 50x2mm, profily nůžek 35x18x1,8mmpovrchová úprava stříbrný elox, ocelové části pozink. Plně servisovatelná konstrukce bez použití plastu, spojeno imbusovými šrouby, všechny díly jsou vyměnitelné.

Jsou tři možnosti servisního stanu

1. kompletní výhodný set stanu v našem e-shopu www.nuzkovestany.cz
- jedná se o kompletní stan se všemi boky, kotvením a dopravou zdarma. Na tento stan je možné pouze vytisknout střešní límce a našít na vyhotovenou plachtu.

2. kompletní výroba stanu na zakázku včetně možnosti celoplošného tisku
- vyrobení plachtových dílu na zakázku dle  požadavků zákazníka. Možnost celoplošného potisku nebo pouze vybraných částí. Výroba doplňků na zakázku.

3. Výroba pouze plachtových dílů na vaše původní konstrukce
- zaměření stávající konstrukce a následná výroba zakázkových plachet. Možnost celoplošného tisku

Potisk stanu, nebo jeho část, v případě výhodného setu potisk límců

Potisk sublimací, přenos garfiky při vysoké teplotě a tlaku na polyester. Tisk se provede nejprve na sublimační papír a z papíru se obraz přenese na látku/tkaninu. Tiskneme ve fotokvalitě, složitou grafiku, fotografie, složité přechody a linky. Cokoliv co vás napadne. Potisklá tkanina na roli, se následně dělí a spojuje do požadovaného tvaru.

TOUTO TECHNIKOU JE PROBARVENO CELÉ VLÁKNO LÁTKY A POTISK NENÍ MOŽNÉ MECHANICKY POŠKODIT.

Tkanina pro sublimační tisk POLYESTER PAVEL 300g/m² WR voděodolný, UV stabilizace, velký vodní sloupec. Tkaninu tvoří rub (šedý nebo bílý zátěr proti prosakování vody) a líc (potisklá plocha grafikou). Probarvuje se celé vlákno a tisk se tak nemůže mechanicky poškodit.​

Potisknutelné díly stanu, jeho součáti a výbava

Střešní klíny(i jednotlivě):  jedná se o vrchní díly střechy které jdou vidět z větší vzdáleností, nebo ze vzduchu. Většinou se na ně umísťuje logo společnosti.
Obvodové střešní límce(i jednotlivě): jsou to střešní převisy, jejich výška je 35cm, většinou se na ně umísťují webové stránky společnosti. 
Boční plachty (bočnice): i oboustranně: Sem se umístují veškeré informace grafiky, desingy, fotografie, loga, texty, hesla atd.
Polobočnice (polobok): často tvoří přední část stanu, slouží jako prdejní pult.Zde umísťuje aktuální informace, nebo informace o spolčnosti. Slouží i jako zábrana.
2/2 poloboku (nadkrytí poloboku): Je to vrhní díl poloboku, zakrývá často přední část stanu. umísťují se zde také důležité informace jako na bocích. 
Potisknout lze i bočnice s okny, vchodem, nebo síťkou: Potiskne se i roletka, kdy tisk navazuje na okolní tisk celé bočnice

Tisk může být jednostranný, nebo oboustranný
Efektivní je zvláště grafika, která na sebe navazuje. Jednou z možností je použití slabšího materiálu s možností bílého zátěru, takto obraz prosvítá cca na 70%.
Další možností je tisk oboustranných bočnic s použítím mezikusu proti prosvítání (vč. mezikusu proti prosvítání). Pokud je grafika navržena tak, aby na sebe navazovala mezi jednotlivými díly, umíme zajistit aby navazovala s 99% přesností.

Grafický návrh stanu, výroba grafiky a příprava desingu závodního stanu
Grafiku vypracujeme my, na základě zaslaných podkladů a požadavků na design. V případě využití služeb vlastního grafika si můžete stáhnout šablony pro přípravu grafiky viz. níže. Pracujeme v programech Corel a Photoshop. Pro nejlepší kvalitu tisku, prosíme o zaslání podkladů v křivkách, popřípadě v co nejlepším rozlišení. Co se týče kvality dat, je našim heslem ČÍM VÍCE, TÍM LÉPE. Vysoce kvalitní data se výrazně projeví na celkovém vzhledu stanu.

V případě dotazů kontakt na grafika: pmgrafika@vyrasta.cz, tel: +420 777 715 691. Před každou realizací vytvoříme náhled pro konečnou korekturu před tiskem, po odsouhlasení můžeme zahájit výrobu.


KVALITNÍ DATA K TISKU ZNAMENAJÍ VŽDY TEN NEJLEPŠÍ VÝSLEDEK, KTERÝ DOSLOVA OHROMÍ ZRAK

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Zaujaly vás informace na této stránce a chcete se dozvědět více? Neváhejte a vyplňte následující kontaktní formulář. S odpovědí se Vám ozveme co nejdříve.