Spytihněv 145, 763 64 Spytihněv
vyrasta@vyrasta.cz

+420 777 947 653

+420 776 715 691


Prodejní stánek Univerzal

Prodejní Univerzal bez potisku. Vlastní ocelová konstrukce a výrazné barvy plachtových dílů nezklamou na žádné akci. Stánek je možné doplnit příslušenstvím dle potřeby. Je možné ho modifikovat, nebo vyrobit atipický rozměr.

FOTOGALERIE


Nepřehlédnutelný, praktický pomocník na různé prodejní, výstavní a prezentační akce, farmářské trhy. Jednoduchý na sestavení, bez nutnosti kotvení, přenosný v kvalitních vacích z PVC.Tyto prodejní stánku v sobě spojují praktičnost s možností reklamy. Od jednoduchých nápisů, přes loga, až po celoplošný digitální potisk.
STÁNEK STAČÍ DOPLNIT FIREMNÍMI ÚDAJI NEBO LOGEM A IHNED NA SEBE ZAČNE POUTAT POZORNOST. PESTROBAREVNÁ POTISK JE VELMI EFEKTIVNÍ!
Dostupné rozměry stánků š. x hl.:   200x180    200x200    300x180    300x200    400x180    400x200

Složení konstrukce prodejního stánku 
Materiál: ocelové profily (jekl )- 20×20×1,2–5 mm . Váha: dle rozměru stánku od 30kg. Povrchová úprava: galvanický pozink
Sestavení: bez použití síly, pojistky v základně stánku, sestavení do deseti minut, očíslováno dle návodu. Na stánku jsou použity pojistky, díly se nerozpojují při sestavování, stánek sestaví 1-2 lidé do deseti minut.


PRODEJNÍ STÁNEK UNIVERZAL NENÍ POTŘEBA DODATEČNĚ KOTVIT. KONSTRUKCE JE ZAJIŠTĚNA POJISTKAMI PROTI ROZPOJENÍ

Materiály pro výrobu plachtových dílů

Plachty na stánek se skládají z materiálu polyester CORAL 225g/m2, WR voděodolný,UV stabilizovaný, FR snížená hořlavost atestováno
Materiál střešního dílu: Bavlna/polyester 410g/m režná WR voděodolná (dlouhá životnost), UV stabilizace. Alternativně Polyester CORAL 225g/m2
Pokud ve vzorníku nemůžete vyhledat vhodnou barvu, je možné vybírat i ze vzorníku TUNDRA 430g (tento materiál je tužší a nemá tak kvalitní UV ochranu)
V případě potisku: polyester PAVEL s šedým zátěrem - >materiál, který používáme pro výrobu reklamních nůžkových stanů 


BOKY JE MOŽNÉ VYROLOVAT NAHORU A ZAJISTIT. NASAZENÁ PLACHTA NA STÁNKU JE ZAJIŠTĚNA ÚVAZKY A VYBAVENA VÝSTUHAMI PROTI POŠKOZENÍ

Barevnice CORAL

Základní výbava stánku

Kontrukce bez bočních pultů a regálových tyčí, přední pult osazen OSB deskou 2-6 dílů, Střešní a boční plachty z kombinace materiálů TUNDRA  a CELTOVINA 410g. Odnosná taška na desky, vak na konstrukci z PVC plachtoviny, taška na plachtové díly.

Doplňky a volitelná výbava stánku

Boční závětří stánku: zboží na pultu tolik nepodléhá okolnímu prostředí
Zesílené pultové desky: síla 20mm, osb voděodolná, bez laku
Regálové tyče: pro odkládaní beden se zbožím pod horním pultem
Boční odkládací pulty: rozšíření prodejní plochy stánku o pravý a levý boční pult
Rolovací boky: Boční díly stánku je možné vyrolovat směrem nahoru a uchytit
Kanýr: Střešní převis je možné vyrobit včetně kanýru "vlnky", nebo cimbuří ( cena za 1mb kanýru)
Odnímatelné bannery: reklama na suchý zip, protikus je našitý na plachtě

Materiál potisklých dílů

Polyester PAVEL 300g určený pro sublimaci, Nepropouští vodu, Maximálně UV stabilizovaný. Potisk materiálu: Líc tkaniny: plocha pro tisk, rub: zátěr proti vodě
Možnosti tisku: fotografií, motivů, složitých přechodů, logotypů atd v maximální kvalitě. Rosah tisku: P+L bok, Střešní límec, pult, zadní díly, možno i oboustranně.

Podklady + grafický návrh

Náhled: Před každou realizací vytvoříme náhled pro korekturu před tiskem.
Grafika:  vypracujeme my, na základě zaslaných podkladů a požadavků na design.
Šablony: v případě využití služeb vlastního grafika poskytneme šablony a rozměry jednotlivých dílů. 
Dotazy: kontakt na grafika:pmgrafika@vyrasta.cz, tel: +420 776 715 691 , šablony na dotaz.

Objednání stánku a dodání

Pomocí poptávkového formuláře níže, přes e-shop, nebo nám neváhejte zaslat e-mail s poptávkou. V případě nejasností a otázek, nás neváhejte kontaktovat.
Výroba od odsouhlasení nabídky trvá 7-14 dnů dle rozměru a počtu kusů, Platba předem u nepotisklých stánků není vyžadována. Na potisklé stánky požadujeme úhradu proforma faktury na 50% celkové částky. Po uhrazení můžeme přejít k výrobě. Dodání probíhá spedicí toptrans nebo geis. Cena dopravy se může lišit v závislosti na rozměru stánku. Stánek doručí pečlivě zabalený ve 2-3 balících.

PRODEJNÍ STÁNKY UNVERZAL V NAŠEM E-SHOPU ZDE. PŘEHLED O CENÁCH A MOŽNOST PROVEDENÍ NEZÁVAZNÉ OBJEDNÁVKY ON LINE.

Soubory ke stažení

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Zaujaly vás informace na této stránce a chcete se dozvědět více? Neváhejte a vyplňte následující kontaktní formulář. S odpovědí se Vám ozveme co nejdříve.