Spytihněv 145, 763 64 Spytihněv
vyrasta@vyrasta.cz

+420 777 947 653

+420 776 715 691


Prodejní stánek Univerzal

Prodejní Univerzal bez potisku. Vlastní ocelová konstrukce a výrazné barvy plachtových dílů nezklamou na žádné akci. Stánek je možné doplnit příslušenstvím dle potřeby. Je možné ho modifikovat, nebo vyrobit atipický rozměr.


Nepřehlédnutelný, praktický pomocník na různé prodejní, výstavní a prezentační akce, farmářské trhy. Jednoduchý na sestavení, bez nutnosti kotvení, přenosný v kvalitních vacích z PVC.Tyto prodejní stánku v sobě spojují praktičnost s možností reklamy. Od jednoduchých nápisů, přes loga, až po celoplošný digitální potisk.
STÁNEK STAČÍ DOPLNIT FIREMNÍMI ÚDAJI NEBO LOGEM A IHNED NA SEBE ZAČNE POUTAT POZORNOST. PESTROBAREVNÁ POTISK JE VELMI EFEKTIVNÍ!
Dostupné rozměry stánků š. x hl.:   200x180    200x200    300x180    300x200    400x180    400x200

Složení konstrukce prodejního stánku 
Materiál: ocelové profily (jekl )- 20×20×1,2–5 mm . Váha: dle rozměru stánku od 30kg. Povrchová úprava: galvanický pozink
Sestavení: bez použití síly, pojistky v základně stánku, sestavení do deseti minut, očíslováno dle návodu. Na stánku jsou použity pojistky, díly se nerozpojují při sestavování, stánek sestaví 1-2 lidé do deseti minut.


PRODEJNÍ STÁNEK UNIVERZAL NENÍ POTŘEBA DODATEČNĚ KOTVIT. KONSTRUKCE JE ZAJIŠTĚNA POJISTKAMI PROTI ROZPOJENÍ

Materiály pro výrobu plachtových dílů

Plachty na stánek se skládají z materiálu polyester CORAL 225g/m2, WR voděodolný,UV stabilizovaný, FR snížená hořlavost atestováno
Materiál střešního dílu: Bavlna/polyester 410g/m režná WR voděodolná (dlouhá životnost), UV stabilizace. Alternativně Polyester CORAL 225g/m2
Pokud ve vzorníku nemůžete vyhledat vhodnou barvu, je možné vybírat i ze vzorníku TUNDRA 430g (tento materiál je tužší a nemá tak kvalitní UV ochranu)
V případě potisku: polyester PAVEL s šedým zátěrem - >materiál, který používáme pro výrobu reklamních nůžkových stanů 


BOKY JE MOŽNÉ VYROLOVAT NAHORU A ZAJISTIT. NASAZENÁ PLACHTA NA STÁNKU JE ZAJIŠTĚNA ÚVAZKY A VYBAVENA VÝSTUHAMI PROTI POŠKOZENÍ

Barevnice CORAL

Základní výbava stánku

Kontrukce bez bočních pultů a regálových tyčí, přední pult osazen OSB deskou 2-6 dílů, Střešní a boční plachty z kombinace materiálů TUNDRA  a CELTOVINA 410g. Odnosná taška na desky, vak na konstrukci z PVC plachtoviny, taška na plachtové díly.

Doplňky a volitelná výbava stánku

Boční závětří stánku: zboží na pultu tolik nepodléhá okolnímu prostředí
Zesílené pultové desky: síla 20mm, osb voděodolná, bez laku
Regálové tyče: pro odkládaní beden se zbožím pod horním pultem
Boční odkládací pulty: rozšíření prodejní plochy stánku o pravý a levý boční pult
Rolovací boky: Boční díly stánku je možné vyrolovat směrem nahoru a uchytit
Kanýr: Střešní převis je možné vyrobit včetně kanýru "vlnky", nebo cimbuří ( cena za 1mb kanýru)
Odnímatelné bannery: reklama na suchý zip, protikus je našitý na plachtě

Materiál potisklých dílů

Polyester PAVEL 300g určený pro sublimaci, Nepropouští vodu, Maximálně UV stabilizovaný. Potisk materiálu: Líc tkaniny: plocha pro tisk, rub: zátěr proti vodě
Možnosti tisku: fotografií, motivů, složitých přechodů, logotypů atd v maximální kvalitě. Rosah tisku: P+L bok, Střešní límec, pult, zadní díly, možno i oboustranně.

Podklady + grafický návrh

Náhled: Před každou realizací vytvoříme náhled pro korekturu před tiskem.
Grafika:  vypracujeme my, na základě zaslaných podkladů a požadavků na design.
Šablony: v případě využití služeb vlastního grafika poskytneme šablony a rozměry jednotlivých dílů. 
Dotazy: kontakt na grafika:pmgrafika@seznam.cz, tel: +420 776 715 691 , šablony na dotaz.

Objednání stánku a dodání

Pomocí poptávkového formuláře níže, přes e-shop, nebo nám neváhejte zaslat e-mail s poptávkou. V případě nejasností a otázek, nás neváhejte kontaktovat.
Výroba od odsouhlasení nabídky trvá 7-14 dnů dle rozměru a počtu kusů, Platba předem u nepotisklých stánků není vyžadována. Na potisklé stánky požadujeme úhradu proforma faktury na 50% celkové částky. Po uhrazení můžeme přejít k výrobě. Dodání probíhá spedicí toptrans nebo geis. Cena dopravy se může lišit v závislosti na rozměru stánku. Stánek doručí pečlivě zabalený ve 2-3 balících.

PRODEJNÍ STÁNKY UNVERZAL V NAŠEM E-SHOPU ZDE. PŘEHLED O CENÁCH A MOŽNOST PROVEDENÍ NEZÁVAZNÉ OBJEDNÁVKY ON LINE.

Soubory ke stažení

FOTOGALERIE

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Zaujaly vás informace na této stránce a chcete se dozvědět více? Neváhejte a vyplňte následující kontaktní formulář. S odpovědí se Vám ozveme co nejdříve.