Spytihněv 145, 763 64 Spytihněv
vyrasta@vyrasta.cz

+420 577 943 082


Materiály a tkaniny

Tkanina polyester 200g/m² a 300g/m² stanovka

Polyester 100% technická tkanina s úpravou proti vodě a včetně UV stabilizace. Velká univerzálnost, lehký a odolný materiál pro stanovou a sportovní výrobu. Vhodné pro domácí zpracování a pro vlastní účely.

Tkanina polyester 430g Tundra univerzální

100% polyester s PVC zátěrem proti vodě. Tužší materiál zpracovatelný na domácích šicích strojích. Má silnou vrstvu zátěru, takže spolehlivě zadržuje vodu a je celkově neprodyšný. 

Nehořlavá tkanina OHIV 450g

OHIV vhodná do sléváren a svářoven, kde se pracuje s otevřeným ohněm. Pro výrobu závěsů a ochranných prvků do dílen, hal a provozů, pro přepravu balené směsi atd.

Bavlna / juta 580g snížená hořlavost

Materiál vhodný pro ochranné plachty a závěsy. Splňuje požadavky na sníženou hořlavost do dílen, sléváren a důlních provozů.

Nehořlavá plachta MOFOS 410g

Atestovaný materiál pro výrobu ochranných oděvních pomůcek. Díky snížemné hořlavosti je použitelný i jako ochranný prvek do dílen a provozů. Je vhodný pro výrobu lehčích závěsů. 

Celtovina 410g/m² bavlna/polyester režná a khaki

Celtovina 410g/m² režná a 450g/m² khaki.  Nepromokavá, odolný a houževnatý materiál. Použitelná na historické stánky a stany. Skvělý přírodní vzhled.
 

Celtovina 500g/m² bavlna

Nepromokavá, vhodná dovnitř i ven. 100% bavlna, pevný a odolný materiál s vysokou užitnou hodnotou. Vhodná pro těžké plachty a dosažení naturálního vzhledu.

PE plachtovina 250g

PE plachtovina s oboustrannou laminací, kvalitní fólie pro výrobu dělících zástěn, obalů atd. Spojuje se šitím a horkým vzduchem. Je tuhá, nepropští vodu a je maximálně UV stabilizovaná.

Čirá okenní plachtovina 500g

Čirá plachtovina určená pro průhledné závěsy a okna do nůžkových stanů atd. Tuhý materiál, který se zpracová šitím, nebo vysokofrekvenčním svařováním, dá se lepit atd. Kvalitní německá výroba.

PVC plachtovina 600-900g

Nabízíme plachtovinu s matnou nebo lakovanou povrchovou úpravou. Vysoká odolnost vůči UV záření (maximální UV stabilizace) a barevná stálost patří k hlavním přednostem materiálu. Při neřetržitém vystavení povětrnostním vlivům vydrží tkanina až 15 let.

Polyester Coral 225g

Materiál se sníženou hořlavostí. Vhodný pro výrobu stanů atd. Je vhodný zejména pro stany, kde se manipuluje s otevřeným ohněm.