Navigace: [ přeskočit ]
Úvodní stránka » Produkty » Technické tkaniny » Celtoviny » Celtoviny přírodní látky

Celtoviny přírodní látky

Celtoviny jsou přírodní látky které se skládají 100% přírodních vláken, nebo 50% příze polyesteru a 50% příze bavlny. Tyto materiály mají vysokou užitnou hodnotu díky své vysoké kvalitě zpracování. Vlivem nejmodernějším technologiím pro výrobu, celty disponují skvělými výsledky v širokém spektru využití. Celtoviny mají v praxi skvělé výsledky díky své vysoké pevnosti, voděodolnosti a odolnosti proti plísním (fungicidní). Další výhodou těchto materiálů jsou skvělé thermoizolační a protihlukové vlastnosti. Dodatečná povrchová impregnace zajišťuje úpravu proti neblahým vlivům ultrafialového záření. Celtovinu použijeme tam, kde vyžadujeme kvalitu a dlouhou životnost.
Celtoviny přírodní látky
Popis a rozměry

Použítí

Kvalitní, ověřené materiály najdou využití zejména při výrobě stanů a celt, pytlů, obalů a vaků, plachtových dílů na pergoly, přístřešky, zahradní altány, prodejní stánky, nůžkové stany, zástěny, dílenské závěsy apod.

CELTOVINA 410 g/m2 
složení: 50 % přírodní bavlna, 50 % polyester
barva: režná, přírodní (nebarvená)
balení: šířka 1,5 m, délka od 50 m/b


Celtovina 560 g/m2

složení: 100 % přírodní bavlna
barva: olivová
balení: šířka 1,5 m, délka od 50 m/b
Fotogalerie
Objednávkový formulář
Zaujaly vás informace na této stránce a chcete se dozvědět více? . Neváhejte a vyplňte následující kontaktní formulář. S odpovědí se Vám ozveme co nejdříve.
Pro odeslání dotazu vyplňte prosím následující kód ( * ): Captcha Položky označené ( * ) jsou povinné .